Chat with us, powered by LiveChat

LollyKart | Paykasa

Paykasa Al

Paykasa Al

Paykasa Al : Paykasa sanal kart satın almak isteyen müşteriler, İngiltere merkezli bir kuruluş olan Ceresline Voucher Limited şirketinin Paykasa resmi internet sitesi üzerinde yer alan yetkili bayiliklerin hizmetinden yararlanabilirler. Söz konusu sitede Paykasa Reseller menüsü altında yer alan ve ülkemizde faaliyet gösteren resmi bayilikler sayesinde güvenli bir şekilde dilediğiniz cüzdan bakiyesinde Paykasa al işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Paykasa al güvenli satış hizmetleri mutlaka resmi bayilikler aracılığı ile gerçekleştirilmesini tavsiye ettiğimiz işlemlerdir. Çünkü internet üzerinde Paykasa hizmetleri sunan birçok web sitesi, resmi bayilik olduğunu iddia ederek Paykasa sanal kart satın almak isteyen müşterileri mağdur etmektedir. Kimi zaman aldıkları paraların karşılığı olarak Paykasa sanal kart hizmeti sunmayan ve dolandırıcılığa kadar varan bu durumlardan kaçınmak için internet kullanıcılarının mutlak suretle Paykasa Reseller adı verilen resmi bayilerden hizmet alması gerekiyor. Bu noktada daha detaylı bilgilere yazımızın devamında ulaşabilirsiniz.

Güvenli Paykasa Alım İşlemlerinde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Dolandırıcı sitelere yem olmamak adına Paykasa alımınızda dikkat etmeniz gereken hususlar arasında şunlardan bahsetmek mümkündür:

  • Paykasa satış noktaları arasında mutlaka resmi bayilik unvanı olan web siteleri tercih edilmelidir.
  • Paykasa alınacak sitenin resmi Paykasa Reseller olduğuna dikkat ettikten sonra, sitenin SSL sertifikasına sahip olup olmadığına da önem verilmelidir. Eğer SSL sertifikası olmayan bir siteden Paykasa al işlemi yapacaksanız iki kere düşünmenizi öneririz.

Paykasa Sanal Kart Ödemesi Nasıl Yapılır?

Ülkemizde faaliyette bulunan Paykasa bayiliklerinden ön ödemeli sanal kart ve elektronik para cüzdanı talebinde bulunmadan önce söz konusu web sitelerine üye olunması gerekir. Üyelik işlemlerinin ardından seçilen bakiyedeki sanal kartın ödeme işlemlerine geçilir. Müşteriler Paykasa sanal kart ödeme işlemlerini dilerlerse kredi kartları ile dilerlerse de havale yöntemi ile gerçekleştirebilirler. Paykasa ön ödemeli kart olarak müşterilerin beğenisine sunulan 5, 10, 20, 50, 100, 250, 500 ve 1000 Euro değerindeki sanal kartlardan dilediğinizi seçtikten sonra ödemeniz gereken TL miktarını yine aynı Paykasa satış noktasından ödeyerek işleminizi tamamlayabilirsiniz.

Paykasa al işlemlerinde dikkat etmeniz gerekenleri yazımızda belirttik. Bu adımları uygulayarak internet üzerinde faaliyet gösteren resmi Paykasa bayilerinden sanal kart sahibi olmanız oldukça kolaydır.

Have any Question or Comment?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp WhatsApp Hattı