Chat with us, powered by LiveChat

LollyKart | Paykasa

Paykasa Bayisi

Paykasa Bayisi

Paykasa Bayisi : Paykasa satın alma bayisi arayan internet kullanıcıları, internet üzerinden faaliyette bulunan birçok Paykasa Reseller adı verilen resmi bayilerin hizmetlerinden yararlanabilirler. Online alışverişlerde kolay ödeme ve yüksek seviyede güvenilirlik sağlayan Paykasa sanal kartı sahibi olmak için mutlaka bu sitelerin sunduğu imkânlardan faydalanmanız gerekir. Aksi halde Paykasa Türkiye genelinde başka hizmet alabileceğiniz şube bulunmamaktadır. Tüm Paykasa bayisi ile ilgili işlemler internet üzerinden yürütülmektedir.

Paykasa sanal karta sahip olmanın birçok avantajı vardır. Bunlar arasında en önemlisi şüphesiz internet alışverişlerinde güvenilir ödeme imkanları sağlamasıdır. Günümüzde hem ülkemizde hem de dünyada e-ticaret hacminin giderek artması internet alışverişlerini adeta günlük bir rutin haline getirmiştir. Ülkemizde de faaliyet gösteren internet alışveriş şirketleri her geçen gün kullanıcı sayısını ve alışveriş miktarını artırmaktadır. Hal böyle olunca bu fırsattan istifade etmek isteyen kötü niyetli kişiler de harekete geçmektedir. İnternet üzerinden alışveriş yapan kullanıcıların kredi veya banka kartı bilgilerini ele geçiren soyguncular, her yıl binlerce kişiyi dolandırmaktadır.

Paykasa İle Güvenilir Ödeme Fırsatı

Ön ödemeli sanal kart hizmeti olan Paykasa, yukarıda bahsettiğimiz dolandırıcı ve hırsızlardan kaçınmanın en basit ve en etkili yollarından biridir. Sahip olduğunuz Paykasa sanal kart ile yapmış olduğunuz alışverişlerde ödemelerinizi hem pratik hem de en güvenilir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Ülkemizde resmi hizmet gösteren Paykasa bayisi aracılığı ile bu karta belirli bir miktar ödeyerek hemen sahip olabilirsiniz.

Paykasa sanal kart ile internet alışverişinizin ödemesinde kredi kartı ve banka kartı gibi ödeme yöntemleri kullanmayacağınız için hesabınız her zaman güvende kalır. Öte yandan ödeme yaparken kart bilgileri gibi size ait kişisel verilerin de 3. şahısların eline geçmesi engellenir. Çünkü Paykasa ile yapılan ödemeler 16 haneli pin kodu ile gerçekleştirilmektedir.

Paykasa Sanal Kart Nereden Satın Alınır?

İnternet üzerinden faaliyette bulunan resmi Paykasa Reseller şirketleri ile söz konusu kartı satın alabilirsiniz. Ülkemizde resmi Paykasa bayisi olarak görev yapan bu sitelere üye olduktan sonra Paykasa fiyatları arasından dilediğinizi seçerek ödeme işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz. Sahip olduğunuz Paykasa sanal kart ile alışveriş ödemelerinize vakit kaybetmeden başlayabilirsiniz.

WhatsApp WhatsApp Hattı