Chat with us, powered by LiveChat

LollyKart | Paykasa

Paykasa Bozdurma

Paykasa Bozdurma

Paykasa bozdurma : İşlemleri ile sanal kartınızın bakiyesinde bulunan tutarı anında, kişisel banka hesabınıza aktarabileceğiniz gibi dilerseniz al sat işlemleri yaparak da Paykasa sanal kartınız aracılığıyla hiç de fena olmayan kârlar elde edebilirsiniz. Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de kullanımı giderek artan ve tüm dünyada hizmet gösteren e-ticaret sitelerinde tanınan Paykasa sanal kartları ile güvenilir alışveriş ödemelerinin tadını çıkarın. Bu noktada, birçok kişi tarafından Paykasa bozum işlemleri ilgili olarak faydalı bilgileri yazımızda bulabilirsiniz.

Paykasa Nedir?

Paykasa; ön ödemeli olarak da kullanılabilen, internet üzerinden yapılan alışverişlerde ödeme konusunda müşterilere kolaylık ve güvenilirlik sunan bir sanal karttır. Bu sanal kartın tercih edilmesinin en önemli sebebi olarak, ödeme işlemlerindeki maksimum güvenilirlik gösterilebilir. Nitekim birçok vatandaş e-ticaret sitelerinin internet üzerinden satış yapmasının yaygınlaşmasının akabinde online olarak ürün veya hizmet satın almak istiyor. Ancak söz konusu alışverişlerde kredi kartı ve banka kartı kullanmaya güvenlik çekinceleri nedeniyle cesaret edemiyor. İşte bu noktada Paykasa devreye giriyor ve bu tür müşterileri internet alışverişlerinde hem kredi ve banka kartlarını kullanma zorunluluğundan kurtarıyor hem de kişisel bilgilerinin gizliliği ile 3. şahısların eline geçmesini engellemiş oluyor.

Paykasa Satın Alma ve Bozdurma Nasıl Yapılır?

Paykasa sanal kart satın almak ve Paykasa bozum yapmak isteyen kişiler öncelikle güvenilir bir Paykasa bayisi bulmak zorundadır. Söz konusu bayinin Paykasa Reseller adı altında resmi hizmet veren sertifikalı bayi olmasına dikkat edilmelidir. Öte yandan söz konusu siteler hem Paykasa satın alma hem de Paykasa bozdurma fiyatları konusunda birbirinden farklılık göstereceği için müşteri açısından en faydalı olan tercih edilmelidir.

Paykasa resmi bayi aracılığı ile bakiyesinin belirlediğiniz ön ödemeli sanal kartınızı isterseniz kredi kartınızla isterseniz de havale yaparak satın alabilir, daha sonra yine aynı site üzerinden bozdurarak bakiyenizde bulunan tutarı TL cinsinden kendi hesaplarınıza aktarabilirsiniz.

Paykasa bozum işlemlerinde en önemli detay, bakiye bozdurma fiyatlarıdır. Söz konusu fiyatlar Paykasa bayiliğinden başka bir bayiliğe değişiklik gösterebilir. Bu nedenle Paykasa bozdurma yapacak olan kullanıcının, bu hizmeti sağlayan bayiler arasında en uygun fiyatı veren güvenilir şirketleri seçmesi tercih edilir.

WhatsApp WhatsApp Hattı