Chat with us, powered by LiveChat

LollyKart | Paykasa

Paykasa Havale

Paykasa Havale

Paykasa Havale : Paykasa ödemelerinde havale yapmak, söz konusu sanal kart sahibi olmak için resmi Paykasa bayisine yapılan ödeme işlemlerinde alternatif yollardan biridir. Bu yazımızda internet üzerinde en güvenilir ve en kolay alışveriş yapma ve rahat bir şekilde ödeme imkanı sunan sanal kartlar arasında, ülkemizde ve dünyada giderek popüler bir hale gelen Paykasa sanal kartları hakkında merak edilenlere değineceğiniz. Özellikle Paykasa sanal kart sahibi olurken, hizmet aldığınız internet sitesine yapmanız gereken ödemeyi kredi kartı veya Paykasa havale yöntemi ile nasıl gerçekleştirebileceğinizi yazımızda bulabilirsiniz.

Paykasa Güvenilir Siteler

Sanal kartlar ve sanal paralar ile yakından ilgilenen internet kullanıcılarının da bileceği üzere, ülkemizde son dönemde sanal kart hizmeti sunan internet siteleri büyük bir artış gösteriyor. Bu durumda doğal olarak ülke ticaretindeki e-ticaret payının büyümesinin de etkisi olduğu gözden kaçırılması güç bir durum. Ancak internet alışverişinin artmasını olumlu yönde kullanan internet siteleri kadar olumsuz amaçlar doğrultusunda kullanan siteler de faaliyetlerine devam etmekteler. Bu durumda Paykasa Türkiye faaliyet alanında hizmet gösteren siteleri arasında hangilerinin güvenilir siteler hangilerinin sahte ve dolandırıcı siteler olduğu iyi araştırılmalıdır. Çünkü söz konusu sanal kart sahibi olmak için yapılacak olan ödemenin ister kredi kartı, ister Paykasa havale yöntemiyle olsun boşa gitme riski vardır.

Bir sitenin güvenilir Paykasa hizmetleri veren bir internet sitesi olduğunu anlamak için hem resmi Paykasa bayiliğinin olup olmadığına, hem söz konusu internet sitenin güvenlik protokolü ve SSL sertifikası sahibi olup olmadığına hem de site ara yüzünde yer alan canlı destek hizmetinin bulunup bulunmadığına dikkat edilmesi gerekir.

Paykasa Sanal Kart Ödeme Yöntemleri

Bu konunun akabinde, yani müşteriler Paykasa sanal kart alabilecekleri resmi Paykasa bayisi bulduktan sonra üyelik formunu doldurarak sisteme kayıt olurlar. Bu noktadan sonra ortaya çıkan online Paykasa ödeme işlemlerinde müşterilere iki farklı ödeme seçeneği sunulmaktadır. Site üzerinde yer alan canlı destek tarafından belirtilen banka hesap numarasına, müşteriler isterlerse kendi kredi kartları ile isterlerse de Paykasa havale yöntemi ile belirlenen miktarda para yatırarak ödeme işlemlerini tamamlayabilirler.

WhatsApp WhatsApp Hattı